ISCO-ME بسیاری از پروژه های متمایز و چالش برانگیز را برای مشتریان خود حل کرده است.

این شرکت با استفاده از متخصصین بومی و اروپایی خود، می تواند ارزیابی ساختاری کامل دریایی، برای طراحی جدید و یا سکوهای موجود را انجام دهد. آخرین تجربه ما شامل ارزیابی میزان فرسودگی و بررسی تک تک سکوها در خلیج فارس است.

ISCO-ME خدمات مدیریت یکپارچگی خط لوله را به مشتریان خود در منطقه ارائه کرده است. آخرین پروژه ما شامل اجرای سیستم مدیریت یکپارچگی خط لوله (PIMS) و ارزیابی وضعیت یکپارچگی پنج خط لوله دریایی در خلیج فارس است. ارزیابی یکپارچگی توسط یک نرم افزار یکپارچگی ویژه برای تسهیل در مشاهده و ارزیابی وضعیت کلی خط لوله بر اساس طراحی، ساخت و داده های بازرسی منظم پشتیبانی می شود.
فن آوری تعمیر خط لوله ما با استفاده از روشهای اثبات شده بر روی ترمیم کامپوزیت تمرکز دارد. این روش ها در آمریکای شمالی و اروپا مورد استفاده قرار می گیرند. سالها استفاده از تکنیک های ما به ما این امکان را می دهد که به سرعت پاسخگوی نیاز مشتری خود باشیم. روشهای اختصاصی ما به ما این امکان را می دهد تا یک راه حل مطمئن و ایمن را برای چالشی که در این زمینه با آن روبرو هستیم اجرا کنیم.

ISCO-ME از مواد لازم برای اجرای راه حل های تعمیر خط لوله در کمترین زمان ممکن برخوردار است. ISCO-ME به همراه تکنسین های متخصص ما قادر به انجام هرگونه تعمیر خط لوله مناسب با بالاترین کیفیت در یک دوره بسیار کوتاه هستند. این امر به ویژه برای مشتریانی که دارای عملیات خط لوله زنده و بحرانی هستند بسیار مهم است.