فعالیتهای نفت و گاز

شرکت ایجاد صنعت خاورمیانه یک شرکت مهندسی مستقل می باشد که در بخش نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می نماید. شرکت ایجاد صنعت خاورمیانه با بهره گیری از توان وتخصص پرسنل و شرکای تجاری خود در اروپا و خاور دور به روزترین فن آوریهای و خدمات مهندسی را به مشتریان  ارائه می نماید.

کسب و کار

خدمات شرکت ایجاد صنعت خاورمیانه شامل فعالیت های پایین دستی، میان دستی و  بالادستی در  صنعت نفت و گاز کشور می باشد.

پروژه ها

پروژه های شرکت ایجاد صنعت خاورمیانه شامل مهندسی، خرید تجهیزات و عملیات اجرایی پروژه بوده که با بهره گیری از توان نیروهای متخصص داخلی و شریک های تجاری داخلی و خارجی خود به منظور جلب رضایت مشتری به اجرا در می آیند.

صرفه جویی در هزینه با افزایش کیفیت و بهره وری

شرکت ایجاد صنعت خاورمیانه تلاش دارد تا یک شرکت خدماتی پیشرو، فعال در بخش های نفت، گاز و فراساحل باشد. ما به مشتریان خود راه حل های بهینه و خلاقانه ای در زمینه مهندسی، ساخت و ساز، اصلاحات و نگهداری از پروژه های آنها را ارائه می دهیم. در این راستا، این شرکت با ارائه دهندگان صاحب نام در دنیا در زمینه خدمات مهندسی و تدارکات پروژه از اروپا و خاور دور موافقت نامه های همکاری طولانی مدت برقرار کرده است. این امر به ما اجازه می دهد تا با ایجاد یک بنیاد مهندسی مستحکم در رشته های مختلف از نیروهای مجرب و متخصص به ویژه در زمینه مدیریت و مهندسی استفاده نماییم.
ترکیب نیروی انسانی بومی با بکارگیری به روزترین تخصص های خارجی، به شرکت ما اجازه داده است تا مقرون به صرفه ترین راه حل ها را با بالاترین کیفیت خدمات و بهره وری برای مشتریان خود ارائه نماییم.

درباره ما

شركت ایجاد صنعت خاورمیانه یکی از شرکتهای عضو گروه آیسکو (ISCO GROUP) می باشد. گروه آیسکو با بیش از 50 سال پیشینه فعالیت به عنوان يكي از مجموعه گروه شركت های برتر در زمینه ساخت، خرید تجهيزات و مواد اولیه و خدمات مهم پروژه های نفت، گاز و پتروشيمي در ايران فعالیت می نماید. دفتر اصلی شرکت ایجاد صنعت خاورمیانه (سهامی خاص) در کشور ایران و در شهر تهران مستقر است. استراتژی این شرکت ایجاد ارتباط شرکت های بین المللی به فرصت های موجود در منطقه می باشد.

خدمات

  • تعمیرات خط لوله

    Years of unmatched innovative and experience, field-proven pipeline repair technologies enable us for responding to your concerns rapidly.

  • خرید و تامین تجهیزات

    Cutting and beveling machines are able to cut, bevel, counterbore, drill and mill pipes in several sizes and materials. It’s a lightweight, handheld end prep beveller engineered to produce precise and highly repeatable weld preps.

  • مهندسی

    Engineering in Oil & Gas pipeline is our expertise with the best companied in the world. We have high-technology engineering consultancy to assist our clients with the technical knowledge and expertise. We are with our clients to solve the problems easily and quickly.

oil & gas equipment & materials supply

Ijad Sanat Khavar Mianeh supplies the following brands of instrumentation tools and equipment.